تعقیب ماشین فراری

نوشته شده توسط 

گاهی در فیلم های پلیسی دیده اید که یک راننده از چراغ قرمز عبور می کند یا تخلفی از او سر می زند و پس از آن، پلیس شروع به تعقیب ماشین فراری می کند! در مدل سازی زیر چنین شرایطی مدل سازی شده است. شما می توانید سرعت اولیه و شتاب ماشین پلیس را تنظیم کنید. همچنین می توانید موقعیت، سرعت اولیه و شتاب ماشین مسابقه را تنظیم کنید. برای این منظور کافی است با موس موقعیت ماشین مسابقه، یا عقربه سرعت سنج را تنظیم کنید. همچنین می توانید با کلیک روی < و > مقادیر را تعیین نمایید. در حین تعقیب و گریز شتاب حرکت هر دو ماشین ثابت است.

با کلیک روی شروع نمودار حرکت هر دو ماشین رسم می شود. به نظر شما زمان رسیدن ماشین پلیس به ماشین مسابقه را چگونه می توان حساب نمود؟

لينك دانلود

آخرین ویرایش در جمعه, 14 اسفند 1394 ساعت 10:32

1 نظر

  • پیوند نظر رسول مدنی سوغانچی کوه دوشنبه, 10 خرداد 1395 ساعت 18:22 ارسال شده توسط رسول مدنی سوغانچی کوه

    امام خامنه ای: یک جمله به شما جوانهای عزیز عرض میکنم. جوانها! بدانید، بدون هیچ‌گونه تردیدی آینده‌ی روشن و امیدبخش این کشور و این نظام متعلّق به شما است؛ شما خواهید توانست کشورتان و ملّتتان را به اوج افتخار برسانید؛ شما به توفیق الهی خواهید توانست الگو و نمونه‌ی کاملِ تمدّنِ نوینِ اسلامی را در این آب و خاک تشکیل بدهید؛ برای اینکه بتوانید این وظائف بزرگ را انجام بدهید، بایستی دین را، تقوا را، عفّت را، پاکیزگىِ روحی را در میان خودتان هرچه بیشتر ترویج کنید و تقویت کنید. جوانِ امروز احتیاج دارد به دین، به تقوا، به علم، به نشاطِ کار، به امانت، به عفّت، به [انجام‌] خدمات اجتماعی و به ورزش؛ اینها خصوصیّاتی است که جوانِ امروز به آن احتیاج دارد و شما عزیزان بسیجىِ من ان‌شاءالله توفیق انجام این کار را داشته باشید.29/08/92

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.