نتایج دومین مسابقه دانش‌آموزی نور اعلام شد

نوشته شده توسط 

برگزیدگان دومین مسابقه دانش آموزی نور، گرامیداشت پروفسور جکی یینگ معرفی شدند.

بیش از پنج هزار نفر در مسابقه دانش‌آموزی نور شرکت کرده‌اند و از میان آن ها ۱۰۰ گروه برتر انتخاب شدند.
در این دوره از مسابقه، دانش‌آموزان آثار و آزمایش‌های علمی خود را تا پایان خردادماه به دبیرخانه جایزه مصطفی(ص) ارسال نمودند. در این مدت ۵ هزار و ۱۱۰ دانش‌آموز ثبت نام کردند و یک هزار و ۹۹۳ فیلم به سایت دبیرخانه ارسال شد.

۱۰ شهریور ماه مصادف با عید سعید قربان، از برگزیدگان دومین مسابقه دانش‌آ‌موزی نور تجلیل خواهد شد.

 G8A2509

 

جهت اطلاع از شرایط اهدای جوایز و اختتامیه به پروفایل دانش آموزی خود مراجعه کنید.

 

شناسه تیم

نام

نام خانوادگی

استان

نام مدرسه

شهر

نام پژوهشسرا

28

محمد عرفان

حق گو

تهران

دبیرستان علامه حلی1

تهران

 

28

سید سورن

اسلامبولی زاده

تهران

دبیرستان علامه حلی1

تهران

 

1063

محمد

احمدیان

فارس

دکتر نریمان

فسا

 

1063

میلاد

سبحانی مقدم

فارس

دکتر نریمان

فسا

 

1115

فاطمه

خدابنده

زنجان

فرزانگان

ابهر

 

1115

فرشته

بابایی

زنجان

فرزانگان

ابهر

 

1144

مهدی

نامی

آذربايجان غربي

نمونه دولتی شهید معینی

شاهين دژ

 

1144

علی

کرمی

آذربايجان غربي

نمونه دولتی شهید معینی

شاهين دژ

 

1144

علی

عبدی

آذربايجان غربي

نمونه دولتی شهید معینی

شاهين دژ

 

1160

فرناز

کریمی

كردستان

کوثر

سقز

 

1160

فردوس

محمودنژاد

كردستان

کوثر

سقز

 

1190

محمدامین

بردپیشه

تهران

علامه حلی یک

تهران

 

1190

حسین

دارستانی فراهانی

تهران

علامه حلی یک

تهران

 

1247

سمیه

سید زاده نیری

اردبيل

فرزانگان 2

اردبيل

 

1247

پریا

رزمی

اردبيل

فرزانگان 2

اردبيل

 

1248

علی

جلالی

اصفهان

اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع)

اصفهان

 

1248

علی رضا

توکلی

اصفهان

اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع)

اصفهان

 

1293

فاطمه

مرادی

سمنان

کوثر

سمنان

پژوهش سرای دانش آموزی

1293

راضیه

پشتوان

سمنان

کوثر

سمنان

پژوهش سرای دانش آموزی

1307

یسنا

شمسی

كرمان

فرزانگان ناحیه۱

كرمان

 

1307

فرناز

امینی

كرمان

فرزانگان ناحیه۱

كرمان

 

1396

ابوالفضل

محمودیان

تهران

علامه حلی ۱

تهران

 

1396

علی

شریفی

تهران

علامه حلی ۱

تهران

 

1456

صبا

عینی

تهران

دبیرستان نمونه دولتی سعدی

تهران

آفرینش

1456

کیانا

ملک محمودی

تهران

دبیرستان نمونه دولتی سعدی

تهران

آفرینش

1463

فاطمه

مختاری

تهران

دبیرستان نمونه دولتی سعدی

تهران

آفرینش

1463

مهدیس

حدادزاده

تهران

دبیرستان نمونه دولتی سعدی

تهران

آفرینش

1479

علیرضا

قرتکینی

تهران

نمونه17 شهریور

تهران

 

1479

علی

قادری

تهران

نمونه 17 شهریور

تهران

 

1511

درسا

عسگرى

تهران

ولايت

تهران

آفرینش

1511

زهرا 

رستگار

تهران

ولايت

تهران

آفرینش

1511

پرستو

حسينى

تهران

ولايت

تهران

آفرینش

1570

شکیبا

شریف زاده

تهران

نمونه دولتی سعدی

تهران

آفرینش

1570

مینا

اسماعیلی

تهران

نمونه دولتی سعدی

تهران

آفرینش

1610

ثمین

اصلانی

اصفهان

فروغ

فريدون شهر

رازی

1610

فهیمه

رفیعی

اصفهان

فروغ

فريدون شهر

رازی

1611

فردین

رحیمی

اصفهان

شهید رضا یسلیانی

فريدون شهر

رازی

1611

مهدی

اصلانی

اصفهان

شهید رضا یسلیانی

فريدون شهر

رازی

1613

محمدرضا

هدایتی

آذربايجان شرقي

علامه امینی1

ميانه

پژوهشسرای میانه

1613

متین

شکوری

آذربايجان شرقي

استاد شهریار

ميانه

پژوهشسرای میانه

1626

الناز

یسلیانی

اصفهان

فاطمیه

فريدون شهر

رازی

1626

هدیه

رحیمی

اصفهان

فاطمیه

فريدون شهر

رازی

1630

مهتاب

ملیانی

اصفهان

فروغ

فريدون شهر

رازی

1630

مریم

قلانی

اصفهان

فروغ

فريدون شهر

رازی

1630

بهار 

اصلانی

اصفهان

فروغ

فريدون شهر

رازی

1631

نگین

رحیمی

اصفهان

طلوع

فريدون شهر

رازی

1631

مبینا

گگونانی

اصفهان

طلوع

فريدون شهر

رازی

1633

شیما

میرمعنایی

اصفهان

طلوع

فريدون شهر

رازی

1633

سیمین

رحیمی

اصفهان

طلوع

فريدون شهر

رازی

1731

سارا

بزمجو

فارس

حافظ

فسا

 

1731

لیلا

شیبانیان

فارس

حافظ

فسا

 

1749

محیا

محمدی

گلستان

غیرانتفاعی مهر

گنبندکاووس

پژوهشسرای دکترحسابی شهرستان آزادشهر

1749

افروز

بذرافشان

گلستان

غیرانتفاعی مهدیه

علي آباد

پژوهشسرای دکترحسابی شهرستان آزادشهر

1771

فاطمه

فولادی نژاد

فارس

شهید خاکپور

داراب

فارابی

1771

فاطمه

شکوه صدرآبادی

فارس

شهید خاکپور

داراب

فارابی

1771

فاطمه

جابری

فارس

شهید خاکپور

داراب

فارابی

1780

ثنا

پاکباز ششگلانی

آذربايجان شرقي

علوی

تبريز

پژوهش سرای جابربن حیان

1780

نگین

دباغ

آذربايجان شرقي

دانش عصمت

تبريز

پژوهش سرای جابربن حیان

1796

عرفان

مختاری

فارس

سعدی

شيراز

 

1796

علی

حیدر پور

فارس

سعدی

شيراز

 

1805

محمد علی

نبی

فارس

شاهد_شهید مطهری

آباده

 

1805

مجتبی

محمودی

فارس

شاهد_شهید مطهری

آباده

 

1820

فاطمه

غفاری

مركزي

نمونه اطهر

اراك

 

1820

نرگس سادات

سید صالحیان

مركزي

نمونه اطهر

اراك

 

1829

مهسا

انصاری

فارس

شهید خاکپور

داراب

فارابی

1829

یاسمن

حسین پور

فارس

شهید خاکپور

داراب

فارابی

1829

هیوا

مصدقیان

فارس

شهید خاکپور

داراب

فارابی

1831

افسانه

محمدیان

كردستان

کوثر

سقز

 

1831

ندا

بهرامی

كردستان

کوثر

سقز

 

1915

مهسا

نجف زاده

فارس

شهید تیمور فروغی

شيراز

 

1915

فاطمه

مرودشتی پور

فارس

شهید تیمور فروغی

شيراز

 

1915

هستی

دانشمندی

فارس

شهید تیمور فروغی

شيراز

 

2946

فروغ

مزیدی

البرز

فاطمیه

كرج

پژوهشسرای دانش آموزی معلم کرج

2946

آفاق

میر دهقان

تهران

سما

تهران

پژوهشسرای دانش آموزی معلم کرج

2949

امید

باطنی

اصفهان

اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع)

اصفهان

 

2949

علیرضا

امیری

اصفهان

اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع)

اصفهان

 

2964

مبینا

آموت

خراسان رضوي

ام الائمه

مشهد

 

2964

فاطمه

تینوار

خراسان رضوي

ام الائمه

مشهد

 

3913

رزیتا

ایرانی

تهران

هما

تهران

 

3913

رکسانا

ایرانی

تهران

هما

تهران

 

3927

تارا

محموديان

فارس

مهرآيين

شيراز

رازي ناحيه 2

3927

محدثه

داورپناه

فارس

مهرآيين

شيراز

رازي ناحيه 2

4939

سارینا

سپهری فر

خراسان رضوي

فرهنگ امام خمینی

تربت حيدريه

ولی عصر تربت حیدریه

4939

ثنا

حسینی زاده

خراسان رضوي

فرهنگ امام خمینی

تربت حيدريه

ولی عصر تربت حیدریه

4939

صفا

کاظم زاده

خراسان رضوي

فرهنگ امام خمینی

تربت حيدريه

ولی عصر تربت حیدریه

4956

مبینا

پوریعقوب

خراسان رضوي

اقدس کریمی

تربت حيدريه

ولی عصر تربت حیدریه

4956

بهناز

ماهر

خراسان رضوي

اقدس کریمی

تربت حيدريه

ولی عصر تربت حیدریه

5083

سید علی

ابطحی

اصفهان

اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع)

اصفهان

 

5083

سید محمد مهدی

کاظمینی

اصفهان

اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع)

اصفهان

 

5110

نادیا

اسماعیل پور جوادی

خراسان رضوي

فروغ علم

تربت حيدريه

ولی عصر تربت حیدریه

5110

آنیاز

ابریشمی

خراسان رضوي

فرهنگ

تربت حيدريه

ولی عصر تربت حیدریه

5110

گلناز

اسپلانی

خراسان رضوي

فرهنگ

تربت حيدريه

ولی عصر تربت حیدریه

5194

سیده زینب

موسوی

خراسان رضوي

فرهنگ امام خمینی ره

تربت حيدريه

ولی عصر تربت حیدریه

5194

سیده هانیتا

هاشمی

خراسان رضوي

فرهنگ امام خمینی ره

تربت حيدريه

ولی عصر تربت حیدریه

5235

محمدامين

رئوفت

فارس

علم و زندگى

شيراز

 

5235

نيما

زندى

فارس

علم و زندگى

شيراز

 

5236

محمد

خوشبین

سمنان

شهید مصطفی خمینی

سمنان

 

5236

نیما

حسین خانی

سمنان

شهیدمصطفی خمینی

سمنان

 

5333

علی

حیدری

اصفهان

اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع)

اصفهان

 

5333

امیر رضا

جوانمرد

اصفهان

اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع)

اصفهان

 

5333

علیرضا

کریمی

اصفهان

اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع)

اصفهان

 

5416

سیده نرگس

رضایی مقدم

مازندران

فرزانگان 2

ساري

شهید علیمحمدی

5416

شهرزاد

مرتضوی کلایی

مازندران

شریف العلماء

ساري

شهید علیمحمدی

5566

مهناز

کوهجانی

خراسان رضوي

عفاف

تربت حيدريه

ولی عصر تربت حیدریه

5566

آرزو

احمدی

خراسان رضوي

عفاف

تربت حيدريه

ولی عصر تربت حیدریه

5639

زهرا

گلی

سمنان

بنت الهدی

گرمسار

 

5639

فاطمه

مغاری

سمنان

بنت الهدی

گرمسار

 

5644

مریم

صمیمی

كرمانشاه

دبستان باباکمال

صحنه

 

5644

کوثر

صمیمی

كرمانشاه

دبستان باباکمال

صحنه

 

6684

سمیه

پاک نیت

تهران

دبیرستان دخترانه شاهد کوثر

تهران

ابن سینا

6684

پرستو

غلامی

تهران

دبیرستان دخترانه شاهد کوثر

تهران

ابن سینا

6684

همراز

فرجی

تهران

دبیرستان دخترانه شاهد کوثر

تهران

ابن سینا

6736

ستایش

نظری حسین آبادی

خراسان رضوي

حضرت زینب س

مشهد

رویان2

6736

فاطمه سادات

خباز هاشمی

خراسان رضوي

نصر

مشهد

رویان2

6765

امیرحسین

عباسپور

خراسان رضوي

شاهد نهم دی

تربت حيدريه

ولی عصر تربت حیدریه

6765

مهدی

عباسپور

خراسان رضوي

شاهد نهم دی

تربت حيدريه

ولی عصر تربت حیدریه

6781

فرشته

کمالی

فارس

آیت الله نسابه

داراب

فارابی

6781

فاطمه

شکرگزار

فارس

آیت الله نسابه

داراب

فارابی

6849

هانیه

پیرهادی

تهران

محدثه

تهران

ابن سینا

6849

نازنین

نیکخو

تهران

محدثه

تهران

ابن سینا

6855

فاطمه

نژادسلطان

تهران

محدثه

تهران

ابن سینا

6855

سارا

سوری

تهران

محدثه

تهران

ابن سینا

6919

زهرا

رنجبر مقیمی

تهران

خواجه عبد الله عنصاری

تهران

 

6919

مریم

سعیدی

تهران

خواجه عبد الله عنصاری

تهران

 

7101

سعید

آرتقی

خراسان رضوي

امام رضا (ع) واحد 8

مشهد

 

7101

سید علی

سید یعقوب زاده

خراسان رضوي

امام رضا (ع) واحد 8

مشهد

 

7105

محمد مهدی

رجبی

خراسان رضوي

دبستان امام رضا(ع)-واحد8

مشهد

 

7105

محمد حسین

طباطبایی

خراسان رضوي

دبستان امام رضا(ع)-واحد8

مشهد

 

7120

معید

نامداری

خراسان رضوي

امام رضا (ع)-واحد 8

مشهد

 

7120

حجت

اخلاقی

خراسان رضوي

امام رضا(ع)-واحد8

مشهد

 

7235

سامان

برکت نامی

خوزستان

شهید باهنر

رامهرمز

جابربن حیان

7235

ایمان

بادپروا

خوزستان

شهید باهنر

رامهرمز

جابربن حیان

7285

فاطمه

مسعودپوربهاءآبادی

كرمان

فرزانگان

زرند

 

7285

محدثه السادات

حسینی

كرمان

فرزانگان

زرند

 

7285

فاطمه

کاظمی

كرمان

فرزانگان

زرند

 

7383

امیررضا

میرزایی

مركزي

مولوی

كميجان

شهیدطاهراسدی نیا

7383

بنیامین

میرزایی

مركزي

مولوی

كميجان

شهید طاهراسدی نیا

7492

مریم

پژمان

فارس

گلستان زهرا(س)

لارستان

دکتر حسابی

7492

مریم

خرم

فارس

گلستان زهرا(س)

لارستان

دکتر حسابی

7559

مهدیه

جاویدانه

خوزستان

فاطمه زهرا

رامهرمز

جابربن حیان

7559

پرستو

طلاوری

خوزستان

فاطمه زهرا

رامهرمز

جابربن حیان

7559

زهرا

مرادی

خوزستان

فاطمه زهرا

رامهرمز

جابربن حیان

7594

صبا

سلیمی

تهران

نمونه دولتی شهید باهنر

اسلام شهر

ابن سینا

7594

طاهره

علی مددی

تهران

نمونه دولتی شهید باهنر

اسلام شهر

ابن سینا

7697

امير حسين

مالکي

كردستان

نمونه احرار

قروه

پژوهشسراي امام خميني

7697

مهدي

معظمي

كردستان

نمونه احرار

قروه

پژوهشسراي امام خميني

7733

صالح

احمدزاده

خراسان رضوي

شهید نژادکرمان

برد سكن

دکتر حسابی

7733

علیرضا

بیرجندی

خراسان رضوي

شهید نژاد کرمان

برد سكن

دکتر حسابی

7761

ابوالفضل

کیخا

خراسان رضوي

دبستان امام رضا(ع)-واحد8

مشهد

 

7761

سجاد

سرافراز

خراسان رضوي

دبستان امام رضا(ع)-واحد8

مشهد

 

7762

محمد حسام

محمد زاده

خراسان رضوي

دبستان امام رضا(ع)-واحد8

مشهد

 

7762

محراب

رازقی

خراسان رضوي

دبستان امام رضا(ع)-واحد8

مشهد

 

7874

ابوالفضل

پورنجاتي

قم

شهيد قدوسي

قم

 

7874

سيد علي

مدني

قم

شهيد قدوسي

قم

 

7874

محمد اميد

طيبي

قم

شهيد قدوسي

قم

 

7947

هستی

ترابیان

همدان

شاهد

همدان

دکتر ازکایی

7947

مهدیس

مکاریانی

همدان

شاهد

همدان

دکترازکایی

8032

زهرا

یزدانی

كرمان

فرزانگان

زرند

 

8032

الناز

محمدی

كرمان

فرزانگان

زرند

 

9249

کیمیا

یوسفی

كردستان

وابسته به دانشگاه پویش

سنندج

رازی

9249

رومیصا

مطیعی

كردستان

وابسته به دانشگاه پویش

سنندج

رازی

9279

علیرضا

جلفائی

زنجان

شهید بهشتی

ابهر

ابن سینا ابهر

9279

علیرضا

رحیمی

زنجان

شهید بهشتی

ابهر

ابن سینا ابهر

11410

مبینا

خزاعی

خراسان جنوبي

فرزانگان

بيرجند

 

11410

صدف

نیک اختر

خراسان جنوبي

فرزانگان

بيرجند

 

11413

پارسا

جان نثاری

اصفهان

اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع)

اصفهان

 

11413

سپهر

حاجیان نژاد

اصفهان

اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع)

اصفهان

 

11451

فاطمه زهرا

خالقی کیادهی

مازندران

عترت

ساري

ابن شهر آشوب ساروی

11451

سیده سارا

عبادی مرمتی

مازندران

عترت

ساري

ابن شهر آشوب ساروی

11454

آیدا

مدبر

فارس

آیت الله نسابه

 داراب

فارابی

11454

محبوبه

قمری پور

فارس

آیت الله نسابه

 داراب

فارابی

11454

نیلوفر

مدارا

فارس

آیت الله نسابه

 داراب

فارابی

12487

معین رضا

شفیعی

اصفهان

اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع)

اصفهان

 

12487

محمد صالح

شیروانی

اصفهان

اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع)

اصفهان

 

12508

علیرضا

واحدی

البرز

فرهنگ

كرج

معلم

12508

امید

کسایی زاده

البرز

فرهنگ

كرج

معلم

12522

پرنیان

رستگار

فارس

ایت الله نسابه

داراب

فارابی

12522

زهرا

تاجی نژاد

فارس

ایت الله نسابه

داراب

فارابی

12522

فاطمه

بهمنی

فارس

ایت الله نسابه

داراب

فارابی

12536

محمد بهراد

سلیمانی

همدان

شاهد

ملاير

 

12536

امیر رضا

توکلی

همدان

شاهد

ملاير

 

12556

حسین

احمدیانی

تهران

دبیرستان ادب

تهران

 

12556

علیرضا

تنها

تهران

دبیرستان ادب

تهران

 

12557

فاطمه

جعفري

يزد

تيزهوشان فرزانگان

يزد

-

12557

راحله

پارسائي

يزد

تيزهوشان فرزانگان

يزد

-

12562

فاطمه

محسنی

اصفهان

بیست و دو بهمن

 شاهين شهر و ميمه

 

12562

زهرا

مهرابی خوزانی

اصفهان

بیست و دو بهمن

 شاهين شهر و ميمه

 

12566

سعیده

نورمندی پور

كرمان

دبیرستان فرزانگان دوره اول (استعداد های درخشان)

سيرجان

 

12566

مبینا

شول

كرمان

دبیرستان فرزانگان دوره اول (استعداد های درخشان)

سيرجان

 

12566

فاطمه

اسدی زیدابادی

كرمان

دبیرستان فرزانگان دوره اول (استعداد های درخشان)

سيرجان

 

12611

محمد حسین

صادقی راد

تهران

ادب

تهران

 

12611

عرشیا

سید فردی

تهران

ادب

تهران

 

12679

محدثه

خلیلیان

تهران

فرزانگان۳

تهران

 

12679

صبا

برغمان

تهران

فرزانگان۳

تهران

 

12679

مایده

سعیدی

تهران

فرزانگان۳

تهران

 

12685

محمدشکیب

ادیبی

تهران

دبستان قرانی اندیشه صفا

تهران

 

12685

ایلیا

خان جانی

تهران

دبستان قرانی اندیشه صفا

تهران

 

12690

فاطمه

اکبری

تهران

فرزانگان3

تهران

 

12690

سارا

کرمی

تهران

فرزانگان3

تهران

 

12691

علی

پایداری

تهران

شهید مرتضوی

شهريار

 

12691

مبین

پایداری

تهران

ملاصدرا

شهريار

 

12705

مریم

مقصودی شقاقی

تهران

فرزانگان 3

تهران

 

12705

طهورا

بینات

تهران

صالحات

تهران

 

12714

مریم

شهرامی

تهران

فرزانگان3

تهران

 

12714

زهرا

مقیمی اسفند آبادی

تهران

فرزانگان3

تهران

 

12716

زهرا

میرزایی

خراسان رضوي

هدایت

مشهد

 

12716

فاطمه

حیدری

خراسان رضوي

محمودیه خیامی

مشهد

 

12732

حدیثه

شیخ الاسلامی

آذربايجان شرقي

فرزانگان 1

اهر

خیام اهر

12732

هانیه

شیخ الاسلامی

آذربايجان شرقي

فرزانگان 1

اهر

خیام اهر

12732

فاطمه

فخرائی اقدم

آذربايجان شرقي

فرزانگان 1

اهر

خیام اهر

12748

سروش

صادقیان

كردستان

شهید بهشتی ناحیه 2

سنندج

 

12748

نیما

مدرس گرجی

كردستان

شهید بهشتی ناحیه 2

سنندج

 

12754

فاطمه

کبری زاده

خراسان شمالي

فرزانگان دوره ی اول

بجنورد

 

12754

سیده آنیتا

اسدزاده

خراسان شمالي

فرزانگان دوره ی آول

بجنورد

 

12776

مهدی

محدثی

بوشهر

شهید بهشتی2 - بوشهر

بوشهر

 

12776

پویا

بهروزی

بوشهر

شهید بهشتی2 - بوشهر

بوشهر

 

12776

محمدعلی

رضایی

بوشهر

شهید بهشتی2 - بوشهر

بوشهر

 

12781

سید محمد رضا

سادات

كهگيلويه و بويراحمد

نمونه فرهنگیان

یاسوج

 

12781

مهدی

ذوالفقاری

كهگيلويه و بويراحمد

نمونه فرهنگیان

یاسوج

 

13811

پگاه

الوندی

اصفهان

هنرستان ایران

اصفهان

هنرستان ایران

13811

ملیکا

کدخدایی الیادرانی

اصفهان

هنرستان ایران

اصفهان

هنرستان ایران

13811

زهرا

صادقی کوپائی

اصفهان

هنرستان ایران

اصفهان

هنرستان ایران

13819

مجتبی

فهیم پور

خراسان رضوي

شهید حسینی 1

نيشابور

 

13819

امیرعلی

خیاری

خراسان رضوي

شهید باهنر

نيشابور

 

13829

صبا

صابري

خراسان رضوي

شاهد شهيد محمدرمضاني

برد سكن

 

13829

فاطمه

عرفاني

خراسان رضوي

شاهد شهيد محمدرمضاني

برد سكن

 

شناسه تیم

نام

شهرت

کشور

شهر

34

زهرا

مهماندوست

افغانستان

هرات

34

مروه

سروری

افغانستان

هرات

37

ضحا

احمد

پاکستان

کراچی

37

شیزا

اعظم

پاکستان

کراچی

37

گواریها

طهیر

پاکستان

کراچی

 

 

آخرین ویرایش در سه شنبه, 31 مرداد 1396 ساعت 17:53

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.