برای دانلود برنامه فلش روی این تصویر کلیک کنید

logo tag2

نتایج سومین دوره مسابقه دانش‌آموزی نور اعلام شد

مسابقه دانش آموزی نور- گرامیداشت ابن رزاز جَزَری


برگزیدگان سومین مسابقه دانش آموزی نور، گرامیداشت ابن رزاز جَزَری معرفی شدند.

۱۰۰ گروه از بین دوهزار و صد و هشتاد و پنج گروه شرکت‌­کننده در مسابقه دانش‌­آموزی نور؛ گرامیداشت ابن رزاز جَزَری منتخب شدند که شش گروه از منتخبین از کشورهای پاکستان و افغانستان، تانزانیا و عراق هستند.
داوری مسابقه دانش ­آموزی نور؛ گرامیداشت ابن رزاز جَزَری، به پایان رسید؛ در این مسابقه که از دی‌ماه سال گذشته شروع شد حدود دو هزار فیلم کوتاه ۶۰ ثانیه­‌ای از آزمایش‌­های علمی داوری شدند.

اجرای مسابقه و پشتیبانی علمی و فنی آن بر عهده شرکت فن‌آموز است.

 

ضمن عذرخواهی از تاخیر بوجود آمده در اعلام نتایج، به اطلاع دوستان می رسد که اسامی اعضای 100 گروه منتخب شرکت کننده در مسابقه نور، در زیر درج شده است. 

 

نام

نام خانوادگی

شهر

کشور

Shahista

Abdi

تانزانیا

دارالسلام

Shafiya

Abdi

تانزانیا

دارالسلام

Muhammad

Jawad

پاکستان

کراچی

Syed Muhammad

Hasnain

پاکستان

کراچی

Touqeer

Hassan

پاکستان

کراچی

فاطمة

الوائلي

عراق

بغداد

شمس

الحديثي

عراق

بغداد

مقدس

حیدری آزادانی

افغانستان

هرات

دنیا

سلطانی

افغانستان

هرات

مهناز

رضایی

افغانستان

هرات

مریم

شیخزاده

افغانستان

هرات

ساناز

رضایی

افغانستان

هرات

مجتبی

حمیدی

افغانستان

هرات

فرید احمد

عزیزی

افغانستان

هرات

مجتبی

حمیدی

افغانستان

هرات

محمد

لاچینانی

ایران

اصفهان/ فریدون شهر

علیرضا

ملیانیان

ایران

اصفهان/ فریدون شهر

مریم

قلانی

ایران

اصفهان/ فریدون شهر

مهتاب

ملیانی

ایران

اصفهان/ فریدون شهر

فردین

اصلانی

ایران

اصفهان/ فریدون شهر

مهدی

رفیعی

ایران

اصفهان/ فریدون شهر

ویدا

حسامی

ایران

اصفهان/ فریدون شهر

الناز

یسلیانی

ایران

اصفهان/ فریدون شهر

میترا

باتوانی

ایران

اصفهان/ فریدون شهر

شیما

میرمعنایی

ایران

اصفهان/ فریدون شهر

محمد

خسروی

ایران

اصفهان/ فریدون شهر

مجید

خسروی

ایران

اصفهان/ فریدون شهر

ثمین

اصلانی

ایران

اصفهان/ فریدون شهر

فهیمه

رفیعی

ایران

اصفهان/ فریدون شهر

حسین

جعفرزاده

ایران

اصفهان/ اصفهان

حامد

ملکی

ایران

اصفهان/ اصفهان

پگاه

الوندی

ایران

اصفهان/ اصفهان

مائده

عابدی

ایران

اصفهان/ اصفهان

روزبه

حسن پور

ایران

البرز/ کرج

بهنام

خلیلی

ایران

البرز/ کرج

امیر حسام

معیری راد

ایران

البرز/ کرج

امیر عطا

زینالزاده نیل

ایران

آذربایجان شرقی/ تبریز

فائز

محمدی زردخانه

ایران

آذربایجان شرقی/ تبریز

محمد

الهیاری فرد

ایران

آذربایجان شرقی/ تبریز

امیرحسین

بیرامی چاپانی

ایران

آذربایجان شرقی/ تبریز

مجتبی

سلمانی مقدم

ایران

آذربایجان شرقی/ تبریز

متین

شکوری

ایران

آذربایجان شرقی/ میانه

محمدرضا

هدایتی

ایران

آذربایجان شرقی/ میانه

علی

جباری

ایران

آذربایجان شرقی/ تبریز

حسین

زینال زاده

ایران

آذربایجان شرقی/ تبریز

مائده

ایوبی وایقان

ایران

آذربایجان شرقی/ شبستر

فائزه

ایوبی وایقان

ایران

آذربایجان شرقی/ شبستر

فاطمه

درسی وایقان

ایران

آذربایجان شرقی/ شبستر

امیر

آخوندی ممقانی

ایران

آذربایجان شرقی/ تبریز

محمد

قربان سیاهی ممقانی

ایران

آذربایجان شرقی/ تبریز

محمد

امیر امینی

ایران

آذربایجان غربی/ مهاباد

دانیال

شارویرانی

ایران

آذربایجان غربی/ مهاباد

فاطمه

خسروی

ایران

بوشهر/ بوشهر

فاطمه

دشتی

ایران

بوشهر/ بوشهر

سید محمد یونس

امام جمعه

ایران

تهران/ تهران

امین