پایان مهلت ارسال فیلم و آغاز مرحله داوری آثار

نوشته شده توسط 

بیش از پنج هزار دانش آموز در مسابقه دانش‌آموزی نور؛ گرامیداشت پروفسور جکی یینگ شرکت کرده‌اند. مهلت ارسال آثاردانش‌آموزان (31 خرداد) به اتمام رسیده است. نتیجه داوری این مسابقه متعاقباً اعلام می شود.

14p


به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی جایزه مصطفی(ص) ، مسابقه دانش‌آموزی نور؛ گرامیداشت پروفسور جکی یینگ از ابتدای آذرماه سال گذشته کار خود را شروع کرده است. این مسابقه که با موضوع ساخت فیلم‌های ۶۰ ثانیه‌ای از انجام آزمایش­ های علمی گروه‌های دانش‌آموزی طرح‌ریزی شده است، می‌تواند در تمامی حوزه‌های علمی همچون فیزیک، شیمی، زیست‌شناسی، ریاضیات، نجوم و یا ترکیبی از علوم مختلف باشد.

1285p


بین المللی بودن و فراهم کردن عرصه رقابت برای دانش‌آموزان سایر کشورهای اسلامی با حضور دانش­ آموزان برخی کشورهای منطقه، یکی از ویژگی ­های مسابقه دانش‌آموزی نور در این دوره بوده است. تا کنون بیش از پنج هزار دانش‌آموز در این مسابقه شرکت کرده‌اند و بیش از هزار و نهصد فیلم به دبیرخانه مسابقه ارسال شده است.

photo 2016-12-13 18-02-02


همچنین اختتامیه این رویداد علمی دانش‌آموزی همزمان با دهم ذی الحجه مصادف با عید سعید قربان برگزار خواهد شد.

1611154 195


گفتنی است مسابقه دانش ­آموزی نور با هدف ایجاد زمینه رشد استعدادهای درخشان و ترسیم افق ­های جدید در اذهان جامعه دانش ­آموزی و مشارکت مراکز آموزشی، توسط دبیرخانه جایزه مصطفی(ص) برگزار می ­شود.

8


آخرین ویرایش در پنج شنبه, 01 تیر 1396 ساعت 15:53

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.